Będąc jak Mike – Strach, Zaufanie i Tragiczna Śmierć Michaela Davidsona cd

Zawsze będziemy starali się robić lepiej, ale czasami zawodzimy. Jednak wydaje się, że zaufanie społeczeństwa do naszych najlepszych intencji wymknęło się. Jak przekonać pacjentów, że wszyscy jesteśmy po tej samej stronie. Historie, które sugerują inaczej, nie mogą być nieopublikowane. Ale gdy pojawiają się możliwości, możemy przynajmniej powiedzieć tym, którzy mogą przywrócić to zaufanie. Jedną z takich historii jest pięcioletnia osoba, która deklaruje, że chce zostać kardiochirurgiem i nigdy się nie ogląda. Wiele lat później, o 2:30 rano, siedzi przez godzinę z synem pacjenta i mówi: Opowiedz mi o swojej matce . Po tym, jak przyjaciel zrywa mu pierścień aortalny pacjenta podczas zabiegu, próbuje spróbować Uratuj go. Kiedy pacjent umiera, mówi rodzinie, że śmierć jest jego obowiązkiem.
Tragedia może mieć sens bez powodu, i jest tak samo prawdziwe dla nas, jak dla naszych pacjentów. Poszukiwanie przyczyn tragicznej straty Michaela Davidsona to bać się. Poszukiwanie sensu jest w pewnym sensie przeciwieństwem. Być podobnym do Mike a, aby nie lękać się zagrożeń dla własnego bezpieczeństwa, ale możliwości zranienia innych i nieumiejętności podtrzymania życia, gdy wciąż istnieje życie, które należy podtrzymać. I ma pomóc naszym pacjentom w zrozumieniu ich strat. O ile zawsze były to cele i wartości lekarzy, znalezienie znaczenia w tej tragedii będzie oznaczało, że w ogóle się nie zmieni.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 4 lutego 2015 r. O godzinie.
Author Affiliations
Dr Rosenbaum jest krajowym korespondentem czasopisma.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Crimaldi L, Schworm P. Strzelec Brighama poczuł się zdradzony po śmierci matki, mówi brat. Boston Globe. 22 stycznia 2015 r. (Http://www.bostonglobe.com/metro/2015/01/22/alleged-shooter-blamed-medication-for-mother-death-brother-says/JD5rh5tsCAua4FwFrAOFvJ/story.html).

2. Kelen GD, Catlett CL, Kubit JG, Hsieh Y. Kliniczne strzelaniny w Stanach Zjednoczonych: 2000 do 2011. Ann Emerg Med 2012; 60: 790-798
Crossref Web of Science Medline
3. Kowalenko T, Walters BL, Khare RK, Compton S. Przemoc w miejscu pracy: przegląd lekarzy ratunkowych w stanie Michigan. Ann Emerg Med 2005; 46: 142-147
Crossref Web of Science Medline
4. Kohn LT, Corrigan JM, Donaldson MS, Institute of Medicine. Błędem jest człowiek: budowanie bezpieczniejszego systemu opieki zdrowotnej. Washington, DC: National Academy Press, 2000.

5. Dowd M. Chłopiec, który chciał latać. New York Times. 14 lipca 2012 r. (Http://www.nytimes.com/2012/07/15/opinion/sunday/dowd-the-boy-who-wanted-to-fly.html._r=0).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[patrz też: leksykon leków online, zdrowy tryb życia wikipedia, doxycyclinum 20 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: doxycyclinum 20 leksykon leków online zdrowy tryb życia wikipedia